קריקטורה דיגיטלית

קריקטורה דיגיטלית היא ז'אנר פנימי שונה מעט של קריקטורות, מזכירה כמובן את הקריקטורות המיתולוגיות הממלאות את דמיוננו, אולם יש הבדלים שיש להם משמעות רבה בבחירת איש המקצוע ומבחינות רבות נוספות. מדובר באיור דיגיטלי המבוצע בעט דיגיטלית, כמו בסגנונות האיור העכשוויים. מה משותף בין קריקטורה דיגיטלית לקריקטורה רגילה? השעשוע, הצחוק והריגוש שבתמונה, סגנון קליל ונעים לעין, ודמיון מלא ככל הניתן למושא הקריקטורה, אבל חוץ מזה הכל יהיה שונה. ציירימים שמחה להציע לכם מגוון אנשי מקצוע המאוגדים בחברה, שיציעו לכם סגנונות שונים ומרתקים של קריקטורה מושלמת שתעשה לכם את היום וכמובן למי שאתם מייעדים לו את החגיגה הזו. אז בין אם מדובר בבן הזוג ובין אם מדובר בחבר ילדות ישן, או בסבא שחוגג שבעים, כדאי לכם לשמוע על זה.

איך מייצרים קריקטורה דיגיטלית

לשם יצירת קריקטורה דיגיטלית יש לשלוח את התמונה הקלאסית של הדמות אותה תרצו לצייר, לצייר. בשונה מציורי קריקטורה רגילים באירוע המותנים בזמן ומהירות ידיים של הצייר, כאן יהיו חשובים במיוחד ההעמקה של הצייר בפרטים, וההתאמה המלאה של הציור לדמות אותה הוא מתיימר לחקות. בפני הצייר יעמדו יותר מכמה דקות בשטח כדי להוציא תחת ידו את היצירה הזו, והיא תהיה מושלמת, ללא לחץ קהל, עם אפשרויות תיקון וכמובן באופנים דיגיטליים מתקדמים. זו יכולה להיות מתנה מדהימה, איכות התמונה גבוהה ועשויה להיות מודפסת על כל חומר שתבחרו, על כל מתנה שתרצו להעניק, וכמובן גם לעבור באופן דיגיטלי.

ציור קריקטורות לנושאים

קריקטורה דיגיטלית משמשת היום גם להבעה ולהעברת מסרים שונים, אנחנו רגילים לכך מתחומי הפוליטיקה, בהם מוכרת כבר מאות שנים טכניקת הקריקטורות ליצירת סרקזם והבעת ביקורת על גורמים ותופעות שונות, אולם כיום עם התפשטות היכולת של כל אחד בעם לפנות לצייר קריקטורות ולבקש ממנו עבודת יצירה לטעמו, זה הולך ומתרחב לתחומים רבים. לצורך קריקטורה מסוג זה יש לבחור איש מקצוע בעל יצירתיות וראש ייחודי, שיוכל לתכנן קריקטורה על בסיס דמיון פורה ולהביע בה עומק ומחשבה באופן מעורר חיוך וחשיבה גם יחד. בדיגיטורה גם ניתן לאפיין את האדם ביתר שאת – עם מאפיינים כמו חפצים, תכונות אופי ועוד, יותר שימת לב לפרטים המאפיינים את האדם אותו אנו מציירים, בצביעה מלאה ומעוררת השראה. רמה גבוהה יותר לקריקטורה עם רמת גימור שלא תסולא מפז. מוזמנים אלינו להתאמה מושלמת של איש המקצוע לצורך שלכם, יש לנו הכל בשבילכם.

קבלו הצעה עוד היום!
השאירו פרטימים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

תמר חצרוני

גור חזן

אדם מגרלה

×

שיחת ווטסאפ

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support